Truls Desserud vant amatør NM for kusker

Det ble en jevn kamp mellom Truls Desserud og Jørn Bjaanes om seieren i NM. Kun ett poeng skilte de to første sammenlagt.

PLNavnLøp 1Løp 2Løp 3BøterTotalsum
1Truls Desserud61515036
2Jørn Bjaanes2087035
3Anette Frønes10712029
4Martine Finsand12123027
5Henrik Kublik5202027
6Mats Gunnar Ringberg3320026
7Thomas Wassberg15010025
8Per M. Hvattum9104023
9Frode Mjølnerød859022
10Tommy Fløysand468018
11Stian Pettersen745016
12Tina Lagesen096015

Del